Nedeľa, 25. október 2020
Oblačno  10,1 °C
Mimoriadne správy

Slovenské online casina, ktoré ponúkajú bonusy zdarma

 PlaCla  22. august 2020  254
Slovenské online casina, ktoré ponúkajú bonusy zdarma

Licencované online kasína fungujú od začiatku roku 2020 už aj na Slovensku. Ponúkajú zaujímavé sloty, tradičné kasínové stolové hry a tiež atraktívne bonusy pre stálych i nových hráčov. V ktorých slovenských online kasínach si môžete uplatniť bonusy zdarma?


Prevádzkovanie online kasína v rámci územia Slovenskej republiky upravuje prísna legislatíva, ktorá zaručuje, že držitelia oprávnenia na prevádzku internetového kasína budú ponúkať absolútne spoľahlivé služby. Prísne podmienky v súčasnosti spĺňajú kasína Fortuna, Tipsport, Synot Tip, DOXXbet a Niké. Jedná sa o stabilné spoločnosti s výbornou reputáciou u nás i v susednej Českej republike.


Free spiny a bonusy


Veľmi častou formou odmeňovania nových hráčov za vytvorenie účtu v príslušnom online kasíne sú free spiny a bonusy. Ide o tzv. voľné zatočenia, ktoré sa dajú využiť pri hraní kasínových automatov. Býva zvykom, že akýkoľvek bonus od kasína je podmienený vkladom na hráčsky účet. Neplatí to však vždy. DOXXbet kasíno napríklad pripíše novým hráčom 50 free spins za registráciu a overenie účtu, pričom naň nemusia vložiť ani cent. Potenciálna výhra, ktorú môže hráč získať po pretočení týchto spinov, dosahuje hodnotu 100 €.


Free spins zdarma – bez podmienok


Voľné točenia si na svoj nový účet môžu pripísať aj zákazníci online kasína Niké. Obľúbená stávková kancelária prevádzkuje svoj „Svet hier“, do ktorého vstúpite po registrácii, respektíve overení a aktivácii účtu. Odmenou za tento krok je až 50 free spinov bez ďalších podmienok. Hráči ich môžu využiť na ktoromkoľvek automate z ponuky casina, eventuálna výhra však bude pripísaná na hráčov účet až po skončení bonusu.


Točenia zdarma a peniaze len za registráciu


Zaujímavý vstupný bonus si pre svojich nových klientov pripravila aj stávková kancelária Fortuna. K dispozícii dáva 30 free spins a peniaze len za registráciu vo forme bezrizikovej prvej stávky. Pre točenia zdarma na hru White King je potrebné vložiť na hráčsky účet aspoň 10 €. Ak si hráč navyše aktivuje bonus „Stávka bez rizika“ a podá prvý tiket s kurzom aspoň 2.00, získa od Fortuny celý svoj vklad späť (maximálne však do výšky 30 €) v prípade, že jeho stávka nebude úspešná. To znamená, že prvú stávku vlastne hráčovi platí Fortuna.


Prvých 50 pretočení bez rizika


Aj stávková kancelária Synot Tip drží krok s konkurenciou a dáva svojim novým členom možnosť uplatniť si štedrý vstupný bonus (v hodnote 100 % prvého vkladu, maximálne však do výšky 1500 €) a krásnych 640 free spinov. Oba benefity sú však viazané na prvý vklad hráča na účet, nie sú teda úplne zadarmo. Mimochodom, v Synot Tipe môžete vykonať vklad mobilom cez SMS, čo zatiaľ neumožňujú všetky slovenské online kasína. Takisto nie každé kasíno ponúka možnosť hrať prvých 50 spinov úplne bez rizika. Či hráč vyhrá alebo prehrá, od Synot Tipu dostane po pretočení 50 spinov príjemných 10 € na svoj účet.


Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.