Vox bloguli: Viktor Béreš

To najlepšie z blogov od Viktor Béreš


Východ (Rusko) alebo Západ ?

🕔 12.12.2017

Strana NAJ má v tejto geopolitickej otázke úplne jasno. Chceme a potrebujeme „civilizáciu“ (Západ) ale kultúrne sa cítime blízko k Východu. Politika NAJ bude veľmi dobre vyvážená a budeme udržiavať dobré vzťahy tak s Moskvou ako aj s Washingtonom.

Celý článok

Podal som trestné oznámenie za R. Fica za 11 tis. zbytočných úmrtí ročne v zdravotníctve. Ponesie plnú zodpovednosť.

🕔 9.12.2017

R. Fico ponesie plnú zodpovednosť za zbytočné úmrtia ľudí, ktorí mohli žiť. Mám pripravené kroky, ktoré položia túto Ficovládu a oligarchov na lopatky. Zmení sa celý chod Slovenska. Potrebujeme reštartovať krajinu a nastoliť sociálno-právny štát. Nech si politici iných strán tárajú. Ja a moji kolegovia v strane NAJ budeme nekompromisne konať voči celej politickej mafií.

Celý článok


Pád oligarchie od Penty po Brhela či Širokého je nevyhnutný !

🕔 9.12.2017

Záťaž oligarchie je už tak ťažké bremeno, ktoré musíme zhodiť z našich pliec. Sú to okovy, ktoré nás brzdia. Najprv nám oligarchia zlomila chrbticu počas privatizácie a teraz sa tvária ako ctení podnikatelia. Nebuďme hlupáci, aby sme to nechali len tak, lebo oligarchia a finančné skupiny žijú z našich daní a ich kapitál vznikol tiež len z našich daní.

Celý článok

NAJ neprijme ani jedného imigranta. Brusel nám nebude diktovať. Potrebujeme nových silných europoslancov.

🕔 8.12.2017

Viktor Béreš - strana NAJ nekompromisne odmieta prijímať imigrantov na Slovensko. Neprijmeme ani jedného imigranta. Zaplatené dane chceme venovať zlepšeniu zdravotníctva, ktoré má vážne problémy, na vyššie dôchodky a nie na imigrantov z tretích krajín.

Celý článok


Otvorený list ministrovi Druckerovi - technickému inžinierovi automatizácie

🕔 7.12.2017

Vyzval som listom ministra Druckera na ukončenie šikany pacientov a aby štát vydával lieky pacientom ak aj dočasne meškajú so zdravotnými odvodmi.

Celý článok

Ficovláda riadená oligarchiou zvyšuje ceny energií miesto zvyšovania životnej úrovne.

🕔 7.12.2017

Ak vyvlastníme elektrárne aj SPP, bude možné razantné zníženie ceny energií pre ľudí. Elektrina zdražie budúci rok takmer o 3% a plyn o 0,4%, pričom ceny energií sú v okolitých krajinách podstatne nižšie. Ľudia už nevládzu niesť ťarchu rastúcich nákladov pri mizerných platoch´.

Celý článok