Vox bloguli: Tomáš Fuček

To najlepšie z blogov od Tomáš Fuček


Naše životy

🕔 16.5.2015

Zamyslenie nad mojím životom, nad našimi životmi. Ako sme to všetko chceli a ako to v skutočnosti je, no len v ďaka najmocnejšej sile na svete viem, ako to bude!

Celý článok

Pozerajte sa na svet aký by mal byť, nie na taký, aký je

🕔 5.4.2015

Každý padne na zem a zakričí:,,Mami to bolí!" mama vždy s láskou ranu upokojí Nezvládajú to všetci na prvý krát to neznamená, že nemáme zo života strach Pokiaľ každá kostička telá nekričí bolesťou vieme, že ideme správnou cestou! Hovoríme si, že žijeme život ťažký zažívali sme pády aj lásky teraz po rokoch zmien Žijem si svoj krásny sen V búrke, no aj v daždi dúh som dokonalý no i plný múch Žijem taký život, aký som chcel za mnou veci, ktoré už boli teraz ma už nič na srdci nebolí! Zdvihnem hlavu a zakričíme všetci: Rob svet, aby sme v ňom boli všetci šťastný!

Celý článok


Aj taký je svet

🕔 9.3.2015

Na tele mráz, v srdci nádej niet všade počuť ticho mojich viet Za rohom človek, ktorý sa priblíži potom ako hriech ti z vnútra ublíži Na schránke duše je vidno strach mnoho správnych viet na perách Nechať sa zneužiť pod vplyvom citu ,,Bože, kde som spravil chybu?" Iba srdce vie, čo chce moja schránka iba ona vie, čo ma dobije do rána Prizerám sa tomu, no nič nerobím s týmto prístupom sa čoskoro potopím Tak sa teda vydám za svetlom noci otvorím krutej realite oči Možno nebudem vysoko, no budem rásť ďakujem Bože, že na mňa pozor dáš.

Celý článok

Povzdych prebudeného do reality

🕔 9.2.2015

Blog nemusí byť len súvislý text. Myšlienky a city sa dajú vyjadriť aj iným druhom textu a to básňou. Zamýšľanie nad smrťou, zhodnotenie darov, či "happy end" na konci, aj takto môže vyzerať báseň, plná stále aktuálnych tém.

Celý článok


Instantné klamstvá

🕔 5.2.2015

Zažívam šťastie len chvíľu pravá láska vzdialená na nejednu míľu mám všetko a nič zároveň ide sa prežiť ďalší nezmyselný deň Zažívam chvíle krásne kedy nie je povôli písať básne zažívam aj smutné chvíle no vtedy sa píšu básne samé Či už triezvy či v pracovnom stave nesvietim s úsmevom, len ticho trčím v dave Či už karneval alebo je deň bežný budem s maskou vľúdne stáť v daždi

Celý článok