Vox bloguli: Rudi Rus

To najlepšie z blogov od Rudi Rus


Táto hudba nás chránila pred arktickou zimou

🕔 19.2.2017

V čase, keď na dvere, viac či menej smelo, klope jar, môžeme už s istotou pomenovať hudobné nahrávky, ktoré fanúšikov kvalitnej tvrdej gitarovej hudby zohrievali počas náročného štartu do nového roka. Toto je dokonalý soundtrack k tomu šokujúcemu mrazu, pľušti, slote a agresívnemu nečasu.

Celý článok

Dobrá správa pre slovenský punk – The Wilderness!

🕔 29.1.2017

Najpreceňovanejšia kapela na Slovensku. To o sebe tvrdia oni sami. Samozrejme, že to nie je pravda. Trnavskí punkáči robia všetko s ľahkosťou a prirodzene, úprimne a v konečnom dôsledku veľmi správne. Aj vďaka tomu si napríklad zahrajú na tohtoročnej Pohode.

Celý článok


Hudba, s ktorou zvládnete každý pondelok

🕔 16.1.2017

Tretí januárový pondelok je vraj psychicky najnáročnejším dňom v roku. Temné zimné počasie, chlad vnárajúci sa pod nechty, prvé novoročné predsavzatia sú dávno porušené - čo si budeme klamať, možno aj úplne všetky. Smútok doľahne na dušu ako ťažká deka. Vtedy je každá rada dobrá. Skúste si pomôcť hudbou – hudba hrá všetkými farbami, hudba lieči. A to je naozaj vedecky dokázané, na rozdiel od diskutabilného efektu tretieho januárového pondelka.

Celý článok

Satan je sympaťák, spievajú Čad na novom albume s názvom Plytký hrob

🕔 15.1.2017

Jedna z najočakávanejších slovenských nahrávok tohto roka, a to nielen v rámci tvrdo-gitarovej muziky, si bezpochyby zaslúži pozornosť už od prvých hodín svojho zrodu. Čad sa v temných a chladných januárových dňoch zavreli do overeného nahrávacieho štúdia uprostred moravských lesov, Plytký hrob je už takmer vykopaný.

Celý článok


Januárová hudobná nádielka

🕔 1.2.2015

5 albumov, ktoré stoja za vypočutie.

Celý článok