Vox bloguli: Peter Skladaný

To najlepšie z blogov od Peter Skladaný


Kto chce pomôcť SMER-u? (Odísť..)

🕔 18.6.2016

Stupňujúci sa tlak na hlavu SMER-áckej chobotnice znamená síce príjemné zadosťučinenie, ale jej smrteľne sa metajúce chápadlá nivočia príliš cenné hodnoty okolo seba. Sme vo fáze, keď treba trochu zmeniť taktiku.

Celý článok

Blahorečte Srholca!

🕔 15.1.2016

Bude salezián don Anton Srholec prvý slovenský Svätý?

Celý článok


400.000 Holubíc a Jastrabov

🕔 1.7.2015

Posledný Jastrab vzlietne už v pondelok 6. júla 2015

Celý článok

Ako to bolo presne s tými Východniarmi v Bratislave?

🕔 27.6.2015

Odstúpenie starostu Ružinova Dušana Pekára môže priniesť úľavu pre všetky strany. Nebude to ale pre občanov Ružinova prechod z dažďa pod odkvap?

Celý článok


Šibe nám už od materskej školy??

🕔 21.6.2015

Podivné spôsoby sú do DNA tejto spoločnosti zapisované už od materskej školy. V jednej takej - navyše cirkevnej Materskej škole sv. Vincenta v Ružinove - dochádza navyše k fenoménu, ktorému v "našich" kruhoch hovoríme riedenie kresťanstva.

Celý článok

Kto si sadne v Bielom dome na vajcia?

🕔 16.6.2015

Stačilo už bývalej najmocnejšej krajine sveta experimentovania a vráti sa na jeseň 2016 na svoju osvedčenú americkú cestu?

Celý článok


Čo zmení na Slovensku tohtoročná Pohoda?

🕔 14.6.2015

Tento viac ako hudobný festival zvykne na Slovensku meniť beh vecí. Pohoda zvrátila už nejedny voľby, zmenila veľa spoločenských vzťahov a odťala hlavu aj jednému arcibiskupovi. Čo môže spraviť Pohoda pre Slovensko tento rok?

Celý článok

Pohoda bude!

🕔 10.6.2015

Festival Bažant Pohoda nakoniec otvorí svoje brány aj pre kresťanskú pro-life organizáciu Fórum Života. Exkluzívne mi to potvrdil priamo riaditeľ festivalu Michal Kaščák. Pohoda tak opäť privíta svoje Dúhové bábätká. Je to dobrý krok.

Celý článok


D.o.n.a.t.e

🕔 5.6.2015

Založiť si internetový denník pre pravicovo ladeného čitateľa dnes môže znamenať celkom dobrý kšeft. Vedia to aj posledné dva pokusy, ktoré na Slovensku práve vznikajú. Oba krívajú na všetky nohy.

Celý článok

“Lesby prichádzajú”

🕔 18.5.2015

Ostane krajina zeleného štvorlístka jedným z posledných ostrovov normálnosti, alebo sa zaradí do európskeho klubu dekadencie? Íri budú v piatok 22. mája v referende hlasovať o ústavnom ukotvení homosexuálneho manželstva.

Celý článok


Prečo katolíci (opäť) nepôjdu na Pohodu

🕔 28.4.2015

Neviem, prečo to tak je, ale v prostredí mladých slovenských katolíkov pod 35rokov ťažko nájsť čo len jedného, ktorý by po vyslovení „bude Bažant Pohoda“ nesklopil zrak a zamietavo nepokrútil hlavou...

Celý článok

Zlo sa trestá samo

🕔 27.4.2015

Kým sa - namiesto Fica - začneme hanbiť za jeho cestu do Moskvy, pozývam vás na dosky, ktoré znamenajú svet. Prinášam ako poctu Ósmemu máju.

Celý článok