Vox bloguli: Patrícia Krausová

To najlepšie z blogov od Patrícia Krausová


Ako rýchlo ubehnú Vianoce?

🕔 27.11.2016

Vianoce nie sú iba o tom jednom dni, o tých pár hodinách. Sú o všetkých tých veľkých aj malých veciach a činnostiach, ktoré Štedrému dňu predchádzajú a ktoré si vyžadujú čas. Pretože potom sa celý ten čas stane časom vianočným a naše Vianoce sa „zázračne“ predĺžia.

Celý článok

Mesiac bez Facebooku. So záverom, aký by ste určite nečakali

🕔 26.2.2016

Začiatkom januára som sa rozhodla dať si osobnú výzvu vydržať mesiac bez Facebooku. Už je to síce mesiac aj tri týždne, z čoho jasne vyplýva, že mi Facebook nechýbal, ale pointa článku bude v niečom celkom inom. Dôvody, pre ktoré som sa tak rozhodla, aké som od toho mala očakávania, čo som sa naučila a zistila o sebe, ako som tento čas využila so záverom, ktorý by ste dozaista nečakali, sa dozviete v tomto možno obsiahlejšom, ale verím, že aspoň trochu prínosnom článku.

Celý článok


Ak by bol celý svet slepý, na koľkých ľudí by si urobil/a dojem?

🕔 28.1.2016

Prečo sa ženy (a nielen ony) tak strašne snažia potlačiť svoju prirodzenosť? Všemožne sa vylepšiť? Prečo sa nemajú rady také, aké sú? Nevedia, ako byť naozaj peknými. Nechápu, že pravá krása ženy nespočíva v tom, ako vyzerá navonok.

Celý článok

Najmocnejší je ten, kto premôže sám seba. Počúvaj viac svoje telo

🕔 22.1.2016

Ak s Tebou niečo nie je v poriadku a telo Ti aj dáva patričné signály, prečo ho nepočúvaš, nedôveruješ mu, nezamyslíš sa, neohliadneš a neskúsiš niečo zmeniť? Niekedy stačí naozaj málo. Všetko sa dá zmeniť, len treba mať vôľu.

Celý článok


O pracovnej morálke na Taiwane alebo aj Ako mi cestovanie zmenilo hodnoty

🕔 30.12.2015

Neuvedomujú si, že keby radšej menej pracovali, menej zarobili a menej zbytočností kupovali, ušetrili by tak dvojnásobok času, ktorý by mohli stráviť s rodinou a priateľmi, cestovaním, pobytom v prírode, čítaním kníh či pozeraním kvalitných filmov, prípadne nejakými svojimi koníčkami.

Celý článok

Troška z náboženského rožka

🕔 26.11.2015

Verím v seba, lásku a dobro - uhádnete, akého som vierovyznania?

Celý článok