Vox bloguli: Ondrej Sarnecký

To najlepšie z blogov od Ondrej Sarnecký


Bitcoin bublina - existuje vôbec?

🕔 8.1.2018

Trhová kapitalizácia kryptomien len nedávno presiahla 500 miliárd dolárov a len málokto to vidí ako zdravý rast. V apríli 2017 trhová kapitalizácia bola len niečo cez 25 miliárd. Je to obrovský rozdiel v extrémne krátkom čase.

Celý článok

Blockchain + A.I. a Decentralizovaná Inteligencia

🕔 17.12.2017

Blockchain a AI sú dve zdanlivo protichodné stránky technologického spektra súčasnosti.

Celý článok


16 odvetví, ktoré technológia Blockchain zmení

🕔 22.8.2017

Blockchain ako technológia či metóda má veľký potenciál pre spoločnosti a organizácie, ktoré sa vďaka nej stanú transparentnejšími, demokratickejšími, decentralizovanejšími, viac efektívnymi a najmä dosiahnú úplne novú úroveň zabezpečenia čo zmení podobu fungovania mnohých odvetví.

Celý článok

Technológia ktorá nám pomôže vybudovať nový svet

🕔 16.8.2017

Predstavte si svet kde nemusíte dôverovať cudziemu človeku na to, aby ste s ním uzavreli dohodu. Predstavte si, že vôbec nemusíte dôverovať banke na to aby ste si u nej uložili vaše úspory. Predstavte si, že nemusíte dôverovať vláde, pretože je zo svojej podstaty neskorumpovateľná a spravodlivá.

Celý článok


Čo je to Blockchain alebo ako funguje technológia budúcnosti

🕔 13.8.2017

Blockchain je možno prvá technológia ktorá nás bude spájať bližšie než nás spojil internet ako taký. Prvý krát ako ľudstvo vďaka nej budeme konať a existovať spoločne v reálnom čase ako jedna kolektívna myseľ s obrovským potenciálom spoločne pracovať na tých najpodstatnejších veciach, našej budúcnosti ako spoločnosti a budúcnosti našej planéty.

Celý článok