Vox bloguli: Milan Hutera

To najlepšie z blogov od Milan Hutera

Tenisový Empire Slovak Open vyhrala Koviničová. Slovenské juniorky boli v semifinále štvorhry

🕔 10.5.2015

Víťazkou 7. ročníka turnaja Empire Slovak Open, medzinárodných majstrovstiev Slovenska žien v tenise s dotáciou 100 000 dolárov, sa stala Danka Koviničová z Čiernej Hory. Vo veternom finále si poradila s Ruskou Margaritou Gasparjanovou v dvoch setoch 7:5, 6:3. Gasparjanová však v sobotu slávila úspech vo štvorhre. Spolu s Ukrajinkou Juliou Bejgelzimerovou zvíťazili vo finále nad Srbsko-Chorvátskou dvojicou Aleksandra Kruničová - Petra Martičová. Minuloročná víťazka Anna Karolína Schmiedlová sa z turnaja po náročnom predchádzajúcom programe (víťazstvo na turnaji WTA v Katowiciach, 3 víťazné zápasy vo Fed Cupe proti Švédkam a postup do semifinále turnaja WTA v Marrakéši) na poslednú chvíľu odhlásila pre únavu.

Celý článok

Fed Cup Slovensko:Švédsko – Slovenky zvíťazili 4:0 a udržali 2. svetovú skupinu

🕔 19.4.2015

Slovenské tenistky boli v apríli 2013 blízko k postupu do finále Pohára federácie. Po nešťastnej prehre s Ruskom 2:3 a následných prehrách s Nemeckom, Kanadou a Holandskom však uplynulý víkend bojovali iba o udržanie sa sa v 2. svetovej skupine proti Švédsku. Dianie počas fedcupového víkendu približuje moja fotogaléria.

Celý článok

Davis Cup: Slováci zvíťazili nad Slovincami

🕔 7.3.2015

Slovenskí tenisti hrajú v dňoch 6. až 8. marca zápas 1. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára proti Slovinsku. Slováci si po úvodných piatkových dvojhrách a sobotňajšej štvorhre bez straty jediného setu zabezpečili postup do 2. kola. V júlovom termíne zabojujú o postup do baráže o svetovú skupinu Davisovho pohára na pôde Rumunska.

Celý článok

Nové Město žije biatlonom. V šprinte triumfovali Dahlmeierová a Fak

🕔 8.2.2015

V dňoch 5. až 8. februára sa v Novom Měste na Morave koná 7. kolo prestížneho Svetového pohára biatlonu. Sobotný program pozostával zo šprintu žien na 7,5 km so začiatkom o 12:30 a šprintu mužov na 10 kilometrov so začiatkom o 15:30. Sobotného programu som sa zúčastnil ako akreditovaný fotograf a prinášam obrazový pohľad na obe súťaže.