Vox bloguli: Lucia Nicholsonová

To najlepšie z blogov od Lucia Nicholsonová


Pod ochranou KaliNAKA

🕔 14.9.2016

Je celkom divné, keď sa predseda parlamentu, Andrej Danko, chce profilovať ako etalón slušnosti a zároveň drží na poste ministra vnútra Roberta Kaliňáka, podozrivého z korupcie v Basternakgate. Je prazvláštne, keď sa držiteľ titulu najsympatickejší politik, Béla Bugár, s maskou chutného ležérneho chlapíka, po 25 rokoch v politike zastáva Kaliňáka, ktorý okrem Baternakgate lieta aj v ďalšom DHPčkárskom škandále o 80-tich miliónoch eur. No a je groteskné, keď Kaliňáka obhajuje ešte aj ten Hrnčiar, ktorý rozložil Sieť, lebo vraj nemohol byť v jednej strane s chronickým klamárom R. Procházkom. Preto je v zlepenci s Kaliňákom, Ficom a Dankom... That´s a good one :)

Celý článok

Pán Ferdor Gál, ja sa nenechám vyhnať z mojej vlastnej krajiny

🕔 21.7.2016

Rozumiem Vašim ranám po čítaní hejterských komentov na sociálnych sieťach a pod článkami. Mňa tiež častujú širokou škálou prezývok od židovskej cigánky až po ohyzdného transexuála a môjmu nenarodenému tretiemu dieťaťu želajú od hrbu až po nádor.

Celý článok


Sorry, uhorené deti nie sú také sexi ako utečenci

🕔 26.1.2016

Pred týmito voľbami Rómovia nie sú téma. Vychádza to aj z prieskumov. Vystriedalo ich niečo oveľa viac sexi – utečenci. Čo tam po tom, že utečenci tu nie sú a čo tam po tom, že deti v osadách reálne existujú, reálne mrznú alebo umierajú v plameňoch. Pred štyrmi rokmi nám Róbertovia – Fico a Kaliňák – sľubovali rómsku reformu. Hovorili […]

Celý článok