Vox bloguli: Kristina Strapcova

To najlepšie z blogov od Kristina Strapcova


Reklama takmer zadarmo? - mimo Bratislavy to ani inak neide

🕔 22.11.2016

Kreatívne nápady sú základom pre propagovanie firmy, ak nemáte peniaze. Čím chudobnejší je región, v ktorom podnikáte, tým kreatívnejší musíte byť! Toto je 9 spôsobov ako prísť na správny nápad: 1. Vezmite si papier a napíšte si silné a slabé stránky svojho podnikania...

Celý článok

Dokonalý divadelný zážitok

🕔 26.3.2016

Sama by som lepšie nepopísala ako vyzerá moja duša. Ak ma chcete pochopiť, choďte si do zvolenského divadla “pozrieť” hru Zajatec vlastného príbehu. Myslela som si, že len ja som divná, ale vraj ide o generačnú výpoveď :) - nás narodených okolo roku 1980. Som pokojnejšia, že nás je “takých” viac a vďaka tejto hre nás napr. rodičia môžu pochopiť.

Celý článok


Za akých podmienok by som ušla

🕔 22.1.2016

V celom cirkuse okolo utečencov sa snažím urobiť si názor. Pri formovaní mojich PRE a PROTI som si položila otázku, ktorá mi veľmi pomohla pri porozumení. “Čo by ma donútilo šlapať peši tisícky kilometrov do neznáma, s malým dieťaťom, s batohom základných vecí, v ohrození života a zdravia, bez istoty bezpečia v cieli, keď tam navyše ani nikoho nepoznám?”

Celý článok

DJGT vo Zvolene zrejme zažíva súboj hereckých generácií

🕔 11.9.2015

Ocenenie Motýľ 2015 získal prekvapivo Richard Sanitra. U mladých zvolenských hercov to vyvolalo výbuch emócií. Priamo na javisku skákali od radosti. Vyzeralo to, akoby vyhrali derby (proti starej generácii hercov). V hlasovaní divákov predbehol Sanitra 73-ročného kolegu Štefana Šafárika, ktorý dostal cenu Motýľ za najobľúbenejšieho herca už deväťkrát.

Celý článok


Firemné vzťahy vo svete vraj ovládnu multimédiá, a Slovensko?

🕔 19.3.2015

Množstvo agentúr a konzultantov v oblasti PR, a predovšetkým internej komunikácie, sa zhoduje na predpokladaných trendoch pre nasledujúci rok. Čo by však mohlo zafungovať vo veľkých korporáciách a úspešných medzinárodne pôsobiacich firmách, nemusí platiť pre väčšinu slovenského podnikateľského prostredia.

Celý článok