Vox bloguli: Jozef Kaszonyi

To najlepšie z blogov od Jozef Kaszonyi


Precitnutie

🕔 15.7.2016

...ale malo by prísť precitnutie. Musí prísť a ono príde, ale ovalení problémami si to možno neuvedomujeme. A nikto nás na to neupozorní. Chodíme so zavretými mysľami.

Celý článok

Košičania, je čas odvolať R.Rašiho z funkcie

🕔 7.7.2016

Jednou z vymožeností demokracie je plebiscit. Táto zaužívaná forma prejavu názoru ľudí leží na zemi a treba ju len zdvihnúť a oprášiť. Ako vidno na príklade dedinky Ruská v Michalovskom okrese, občania mesta majú právo v plebiscite vyjadriť nespokojnosť s vedením mesta a odvolať primátora z Košíc z jeho funkcie.

Celý článok


Pán Bugár už dosť, odíďte!

🕔 6.3.2016

Pri čítaní rozhovoru Štefana Hríba v .týždni so Zsoltom Simonom človek nadobudne dojem, že novinári v skutočnosti toho vedia oveľa viac, než verejnosti prezradia. Mená, ktoré spomína Štefan Hríb, tam nefigurujú náhodne. Treba sa pýtať pána Bugára, či neschopnosť presvedčiť pravicových voličov neväzí aj tam.

Celý článok

Migračná kríza ešte stále má riešenie (ll)

🕔 24.1.2016

Dnes, keď sa v Lýbii dve vlády spájajú v snahe čeliť útokom Islamského štátu, už mal byť vypracovaný projekt zabránenia prílevu ďalších utečencov, prisľúbená vojenská pomoc pre novú vládu v boji s IS za výmenu postavenia utečeneckých táborov.

Celý článok


Migračná kríza ešte stále má riešenie (I).

🕔 23.1.2016

Každným dňom sa v Európe zatvárajú ďalšie hranice. Na uzatvorenie hraníc s Ruskom sa hotuje Fínsko. Má vôbec Európska únia plán ako to riešiť, alebo už rezignovala?

Celý článok

Prečo V4 tak vehementne odmieta utečencov?

🕔 21.1.2016

Rozmýšľame inak, máme iné hodnoty, v skutočnosti ani nie sme Európania? Aj nad tým by sa oplatilo zamyslieť, ale myslím si, že odpoveď je jednoduchšia.

Celý článok


Prečo budem napriek všetkému voliť SaS

🕔 18.1.2016

Kto rozklikne tento článok, o kvalitách strany vie. O nich písať nebudem. Zameriame sa na niečo iné.

Celý článok