Vox bloguli: Jana Teleki

To najlepšie z blogov od Jana Teleki


Allan Böhm: Slobodu som si nedal vziať za socializmu a nikto mi ju nezoberie ani za demokracie

🕔 12.12.2017

Pod vplyvom silnej mediálnej propagandy z osemdesiatych rokov bol som presvedčený, že kauza Cervanová bola úspešným záťahom vyšetrovateľov a súdov, ktorí sa na tú dobu statočne vysporiadali s komunistickými detičkami – usvedčenými vrahmi.

Celý článok

Odsúdený Milan Andrášik: K priznaniu ma prinútil škrtením a bitkou môj spoluväzeň v cele

🕔 28.9.2017

Priznanie sa ku skutku, ktorý som nespáchal ako aj to, že som nedokázal odolať nátlaku odolať, považujem za moje najvážnejšie životné zlyhanie. Iba ten, kto niečo podobné prežije, ma za to môže súdiť...

Celý článok


Kauza Cervanová ... je vylúčené, aby Cervanová bola znásilnená spôsobom ako uvádza prokuratúra a súdy,

🕔 19.8.2017

je nanajvýš nepravdepodobné, aby po opakovanej násilnej súloži v rámci opakovaného znásilnenia šiestimi mužmi nevznikli žiadne sebe menšie poranenia na tele poškodenej. Rozhovor so súdnym lekárom MUDr. Patrikom Fialom PhD. Rozhovor so súdnym znalcom MUDr. Patrikom Fialom

Celý článok


Kauza Cervanová – MUDr. Porubský: „My sa dozvieme z tej mŕtvoly všetko, keď chceme ... Hovorí vždy pravdu...“

🕔 7.8.2017

„Mŕtve telo je najlepší svedok, len ho treba vedieť vypočuť a to nemôže nikto iný ako súdny lekár“ – Mirko Mego vo filme Kauza Cervanová

Celý článokKauza Cervanová - násilné akcie proti sestrám Cohen a odsúdenej Viere Zimákovej - 2. časť

🕔 25.6.2017

V druhej časti zverejnenej v podtitule - Legenda o tom, že Nitrania majú alibi na štvrtok - sa Martin Hanus neobratne, podobne ako Peter Tóth v spomínanej knihe- úplným nezmyslom pokúša vyvrátiť alibi odsúdených na čas, v ktorom malo dôjsť k spáchaniu skutku spochybnením svedectva sestier Cohen.

Celý článok

Kauza Cervanová – nájdené telo a kremácia - 1.časť

🕔 18.6.2017

Kauzou Cervanová som sa zaoberala od roku 1997, nie pár mesiacov ako pán Hanus. Naštudovala som podstatnú časť trestného spisu, ktorú som legálne vyžiadala od samotných odsúdených so žiadosťou o možnosť zverejnenia dokumentov a konzultovala s mnohými nestrannými sudcami a prokurátormi. Ľuďmi bez osobného vzťahu ku konaniu, bez pomeru k prejednávanej veci, čiže s predstaviteľmi justície, ktorí nepôsobili v tejto kauze v pozícii orgánov činných v trestnom konaní a ani nerozhodovali.

Celý článok


Štvrťstoročie korupcie a totality

🕔 25.3.2017

Na rozdeľovanie novej demokratickej Československej republiky v roku 1992 pamätá málokto. Na jalové sľuby Čechov, že si nenechajú našu historicky spoločnú vlajku, ani sľub Slovákov, že zachováme colnú úniu a občania prepojení rodinnými väzbami z oboch republík nepocítia žiadny zásah do svojho súkromia. To isté malo platiť aj v obchodnej oblasti. Mali sme sľubne napredovať v rozvíjajúcej sa obchodnej a priemyselnej kooperácii. Politici nás oklamali už na začiatku existencie samostatných republík.

Celý článok

Déjà vu JUDr. Ján Kovarčík ... excelentný kriminalista alebo poslušný vazal prokuratúry ?

🕔 21.2.2017

Vyšetrovanie Kovarčíkom je výsmech kriminalistickej profesionalite, výkaly vyliate na nezákonne obvinených zvráteným vyšetrovateľom, nie sú odstrániteľné...

Celý článok


Fico o štátnom rozpočte: nejaké čísla nie sú našim politickým cieľom ...

🕔 30.11.2016

Podľa premiéra Róberta Fica, najsilnejší ústavný zákon po Ústave SR, ktorým sa rozhoduje o prerozdelení finančných prostriedkov na zabezpečenie chodu štátu, čiže financuje sa exekutíva, školstvo, sociálne potreby štátu, bezpečnosť štátu a celý spoločenský život sú iba čísla, ktoré nie sú politickým cieľom.

Celý článok

Ako odstaviť Matoviča? Univerzálnym trestným činom - ohováranie...

🕔 27.11.2016

Komunistickí pohrobkovia museli byť v roku 2003 zúfalí, keď v rámci predvstupových rokovaní Slovenska do EÚ museli sa nedobrovoľne zriecť svojho fetišu, či univerzálneho paragrafu na prenasledovanie a šikanovanie oponentov moci - paragrafu útok na verejného činiteľa tlačou. V trestnom konaní spravidla aplikovaným v súbehu s trestným činom ohovárania.

Celý článok


Policajný prezident priznal , že vyšetrovatelia "niekedy" vznášajú obvinenia bez dôkazov o trestnej činnosti páchateľa ...

🕔 20.11.2016

V zmysle Trestného poriadku nikto nemôže byť stíhaný ako obvinený inak než zo zákonných dôvodov a spôsobom, ktorý ustanovuje zákon.

Celý článok

Posledné zbohom ... čierna komédia

🕔 9.10.2016

O smrti sa vraj nežartuje ... a aj napriek tomu, že sme si vedomí , že náš život je časovo obmedzený akosi túto skutočnosť odmietame prijať . Jednoducho, či smrť blízkeho očakávame alebo nie, v konečnom dôsledku nás prekvapí.

Celý článok


„Básnička“ opäť pred súdom ...

🕔 30.6.2016

Trestnú vec právoplatne skončenú v roku 2011 tretíkrát posudzuje civilná sudkyňa. Posudzovanie a rozhodovanie o trestnej veci právoplatne skončenej v občianskom súdnom konaní civilnou sudkyňou je natoľko zvrátené, protiústavné a nezákonné, že súdny človek nie je schopný abnormalitu stráviť .

Celý článok

Kaliňákova šedá garda

🕔 22.6.2016

Hovorí sa, že smotana vždy pláva po povrchu. V politike registrujeme priezračné fluidum, ktoré kóduje správanie všetkých súčastí štátu najmä podľa nepísaných pravidiel a hierarchie. V zákone o policajnom zbore sa hneď v prvom paragrafe dočítame, že "Policajný zbor sa vo svojej činnosti riadi ústavou, zákonmi a ostatnými všeobecne záväznými právnymi predpismi a medzinárodnými zmluvami, ktorými je Slovenská republika viazaná", a že je kontrolovaný Národnou radou Slovenskej republiky a vládou.

Celý článok


V mene Slovenskej republiky - trestná činnosť sudkýň v konaniach vedených voči štátu

🕔 17.6.2016

Počet prípadov, keď voči občanovi po mnohých rokoch bolo zastavené trestné konanie s odôvodnením, že trestného skutku sa nedopustil, prudko narastá a hoci mnohí nezákonne stíhaní občania dokonca pobudli niekoľko rokov bezdôvodne vo väzbe, na Okresnom súde Bratislava 1 príslušnom rozhodovať žaloby voči štátu v konaní o náhradu škody od roku 2010 neuspeli.

Celý článok

VABANK. Propaganda za štátne, mlieko miesto koly a stranícke trepotálky.

🕔 1.3.2016

V rámci rovnosti pravidiel predvolebného zápolenia bežný človek akceptuje fakt, že vymedzené limity v elektronických médiach každá strana využíva v inej kvalite. Aj to, že každý sa prikrýva paplónom aký má a svoj rozpočet na voľby míňa podľa svojich možností. Propagandistická taktika strany Smer však okrem bežnej marketingovej kampane stavia na nástrojoch, ktoré sú nevládnucej strane celkom nedostupné.

Celý článok


Nárast preferencií strany SaS a OĽaNO zatemnil Ficovi mozog … SIS bloguje

🕔 26.2.2016

Ktorý príslušník SIS prehovoril ústami slečny Kaminskej ?

Celý článok

Zavŕšenie vlády Roberta Fica … skazonosný dar v podobe hraničných kontrol a technických bariér.

🕔 21.2.2016

Stratil premiér súdnosť keď sa rozhodol strmý pád preferencií Smeru zastaviť strašením prílevom migrantov, zavedením hraničných kontrol a vybudovaním technických bariér na hraniciach, alebo sa rozhodol vybudovať rezerváciu v strede Európy ?

Celý článok


Matovič a Gašparove indície

🕔 16.2.2016

Ďalšia spackaná mediálna poprava Matoviča ...

Celý článok

Voľby pod čiarou …

🕔 15.2.2016

Majú novovzniknuté strany s minimálnym voličským potenciálom možnosť významnou mierou ovplyvniť výsledky parlamentných volieb?

Celý článok


Excelentne pripravený Bielik Matoviča neskompromitoval

🕔 11.2.2016

Excelentne pripravená kompromitácia Igora Matoviča, odvysielaná v relácii Téma na Ta3 pod názvom Matovičove milióny sa minula účinku.

Celý článok

Žaloba o 500 000 eur … posledný exces ministerstva spravodlivosti… som niekoľko rokov mŕtvy vrah …

🕔 8.2.2016

Okresný súd v Považskej Bystrici vedie nebohá JUDr. Loduhová, ktorú som podľa prokuratúry satirou zabila 25.9. 1998, podľa písomného rozsudku som od roku 2011 mŕtva, prvé trestné vedené voči mne v rokoch 1998 – 99 nebolo ... Rozhodnutia, v ktorých sú tieto a iné zvrátenosti popísané prezentuje Ministerstvo spravodlivosti SR v konaní o náhradu škody ako správne a zákonné, pretože napriek mojim sťažnostiam a námietkam neboli zrušené.

Celý článok


Premiér vypátral milióny Matoviča v jeho trinástej komnate…

🕔 6.2.2016

Zneužívanie moci premiérom v priamom prenose.

Celý článok

Predvolebná rozprávka ministra Boreca

🕔 1.2.2016

Kde bolo tam bolo - exluzívne v Ta3.

Celý článok


Ilúzia bezpečnosti … SIS s. r. o.

🕔 24.1.2016

Netransparentné prelievanie peňazí, rodinkárstvo, protekcionizmus, obchod s informáciami a hrozba následkov diletantizmu...

Celý článok

Hysterické mediálne výstupy ministra Kaliňáka

🕔 20.1.2016

Kaliňákova ilúzia úspechov v polícii alebo nechutné strieľanie z občanov pred voľbami ?

Celý článok


Hysterické predvolebné vyjadrenia Kaliňáka

🕔 20.1.2016

Kaliňákova ilúzia úspechov v polícii alebo nechutné strieľanie z občanov pred voľbami ?

Celý článok

Otvorená justícia so zatvorenými očami

🕔 15.12.2015

Združenie sudcov Za otvorenú justíciu kritizuje blogový článok Jany Teleki o sudcovi Najvyššieho súdu Jurajovi Klimentovi. Príspevok považujú za útoky naňho a vyhlasujú ho za nenáležitý , ktorý podľa združenia prekročili rámec vecnej kritiky a slušnosti.

Celý článok


Ako sudca JUDr. Koza / v súčasnosti JUDr. Kliment/ so siskárom Tóthom po dobrom mene zatúžili a knihu o kauze Cervanová písali …

🕔 8.12.2015

Pred pár dňami ma zaujala informácia o pripravovanej knihe Kauza Cervanová , autora Petra Tótha . Popis knihy zverejnený na webe martinus. sk prezrádza niekoľko vážnych informácií ...

Celý článok

Nesprávna diagnostika psychiatrických pacientov spádovými psychiatrami , nie je nič neobvyklé … tvrdí psychiater v diskusii

🕔 13.9.2015

Nie je obvyklé, aby profesionálny lekár zašiel v diskusii tak ďaleko, že to poburuje predstavy bežného človeka o etickom a ľudskom prístupe a hraníc lekárskej profesionality. Skúsim reagovať na výhrady diskutéra lekára MUDr. Lauka, ktoré viacerých diskutérov pobúrili a podľa mňa reprezentujú nielen povýšenecký a zosmešňujúci postoj k prípadu, ale aj k obecným právam pacientov.

Celý článok


Agresívnu schizofreničku na psychiatrii v Levoči vyliečili vysadením liekov predpísaných spádovou psychiatričkou

🕔 8.9.2015

V kauze Mozolová nie je podstatná posttraumatická porucha, na ktorú sa liečila po fyzických napadnutiach, ale diagnostika a liečba schizofrénie , ktorou netrpela. Svinstvo spáchané na Mozolovej klinika riešila izoláciou na uzavretom oddelení.

Celý článok


Príbehy nezákonne odvlečených na psychiatiu … Ing. Mozolová … 2.časť

🕔 22.8.2015

Sudkyňa budove psychiatrickej kliniky zbavila svojprávnosti príčetnú osobu a ustanovila opatrovníka ...

Celý článok

Príbehy nezákonne odvlečených na psychiatriu – dnes Ing. Mozolová

🕔 22.8.2015

Nebezpečnou pre spoločnosť sa stala zdokumentovaním trestnej činnosti polície a podaním trestného oznámenia.

Celý článok


Poskytovanie zliav na tovar trestným činom krátenia daní?

🕔 14.8.2015

Informačný chaos alebo nezákonný postup pri vyšetrovaní trestnej činnosti v rodinnej firme Matoviča?

Celý článok

Novinky z dielne majstra Boreca – dôvodom pre začatie trestného konania už nie je spáchanie trestného skutku

🕔 2.7.2015

..zodpovednosť za trestné konanie nesie obvinený, ktorý využíva zákonné prostriedky na obranu uviedlo Ministerstvo spravodlivosti SR v stanovisku k súdnemu sporu . . Totalitný útok na základné princípy demokracie a právneho štátu , ďalší útok na zdravý rozum alebo iba strata zmyslu pracovníkov silových rezortov pre realitu ?

Celý článok


List JUDr. Čižnárovi

🕔 28.6.2015

Pán prokurátor opona padla ...

Celý článok

Čižnárove sľuby

🕔 23.6.2015

Pri nástupe na post generálneho prokurátora, JUDr. Čižnár prezentoval záujem zmenou systému riadenia vrátiť prokuratúre vážnosť , prokurátorom pracovné návyky a ukončiť dlhodobé kauzy.

Celý článok


Tú babu treba zničiť – likvidácia cestou psychiatrie

🕔 21.6.2015

Vtáka poznáš po perí, človeka po reči a prokurátora podľa rozhodnutia, ktoré vydal v pozícii orgánu činného v trestnom konaní. Za pätnásť rokov, čo začalo prvé trestné konanie, som prevzala množstvo uznesení hraničiacich so zdravým rozumom, ale ani v najhoršom sne by ma nepadlo, že prokurátor je schopný vydať rozhodnutie s odôvodnením, že som si jedenásť rokov trestného konania vymyslela.

Celý článok

Tú babu treba zabiť – zápach SIS (pokračovanie)

🕔 18.6.2015

Koncom decembra 2003 sme začali komunikovať s ľuďmi zo služieb.

Celý článok


Tú babu treba zabiť – slovenská verzia

🕔 15.6.2015

Podala som trestné oznámenie , vraj som nad sebou vyniesla rozsudok smrti.

Celý článok

Kto riadi justíciu?

🕔 12.6.2015

Špičkoví odborníci na trestné právo ? Diletanti bez znalosti základov trestného práva alebo psychopati, v rukách ktorých okrúhla pečiatka stáva sa účinným nástrojom na likvidáciu nepohodlných a politických oponentov? JUDr. Trnka rád a často na tlačovkách kládol novinárom otázku , či si myslia, že prokurátori sú pacientmi Phinelovej kliniky.

Celý článok


Zabila som verejného činiteľa

🕔 11.6.2015

Spáchala som útok na štátny orgán s následkom smrti podľa §153 odsek 3., za ktorý mi vyšetrovateľ OR PZ Trenčín vzniesol obvinenie.

Celý článok

Osudová chyba Čižnárovej pravej ruky alebo zázrak ?

🕔 9.6.2015

Nedokážem slovami popísať, čo som cítila po prevzatí toho rozhodnutia 9.6.2011, na ktoré som čakala jedenásť rokov, no nebol to pocit zadosťučinenia, iba bezmocnosť. Generálna prokuratúra vydala rozhodnutie, v ktorom mi oznámila, že jedenásť rokov vedené konanie voči mne je nezákonné ako posledný dôkaz o sofistikovanej trestnej činnosti JUDr. Kováčikovej - krajskej prokurátorky Krajskej prokuratúry Trenčín.

Celý článok


Satira o konkurznej mafii ….

🕔 6.6.2015

Kauza básnička nebola o satire, ale o bezbrehom vyčíňaní justičnej hydry predovšetkým trenčianskeho kraja. Trestné konanie voči mne bolo iba nástrojom na "umravnenie" môjho manžela.

Celý článok

Cenzúra a novodobé obmedzovanie slobody prejavu

🕔 21.5.2015

V poslednom období akosi často skloňovaný výraz "cenzúra" rozdeľuje novinársku obec. Niektorí sú presvedčení, že oligarchizácia médií je živnou pôdou pre cenzúru, a naopak iní sú presvedčení, že vlastne cenzúra sa vytratila, a sú iba témy "tabu", ktoré médiá akceptujú a neriešia...

Celý článok


Zjavil sa mi Ježiš Kristus…

🕔 15.5.2015

...s vážnym výrazom v tvári prezradila atraktívna blondínka, respondentka v relácii Reflex odvysielanej televíziou Markíza.

Celý článok

Matovič do politiky nepatrí…

🕔 7.5.2015

Ak je Matovič chlap, prizná že jeho strana nemá potenciál pripraviť zmysluplný program, nemá odborníkov, víziu a morálny kredit uchádzať sa o hlasy voličov.

Celý článok


Ďalší závažný lapsus trenčianskej justície… nezákonný súdny proces

🕔 29.4.2015

TV Markíza v spravodajstve odvysielala ďalší prípad zastavenia nezákonného trestného konania, vedeného Okresným súdom Trenčín voči osobe, ktorej bolo dva roky po márnom uplynutí lehoty vznesené obvinenie, a dva roky strávila vo väzbe.

Celý článok

Keď falšuje štatistiky inšpekcia ministerstva vnútra…

🕔 25.4.2015

Falšovanie štatistík predovšetkým v predvolebnom období nepochybne patrilo k slovenskému predvolebnému folklóru, ale predsa len spôsob akým zvolilo súčasné vedenie inšpekcie ministerstva vnútra vyvoláva vážne pochybnosti.

Celý článok


Pointa prehliadnutá v strihu

🕔 17.4.2015

Marazmus Okresného súdu Trenčín a oboch prokuratúr odhalil dokument Mira Rema... Zámer alebo nepozornosť? Vo veci právoplatne skončenej Okresný súd Trenčín naparil obžalovanému Šimkovičovi osem rokov nepodmienečne... Jeho osudovú nespravodlivosť zvrátil odvolací súd, ktorý ho spod žaloby oslobodil z dôvodu ne bis in idem. Bol súdený za tú istú vec, za ktorú už bol potrestaný.

Celý článok

Sedem rokov degenerácie generálnej prokuratúry JUDr. Trnkom

🕔 16.4.2015

Trnkove vyčíňanie na Generálnej prokuratúre SR začalo v roku 2004 niekoľko mesiacov po jeho zvolení.Trnka, uvedomujúc si svoje záväzky voči mecenášom a lobistickým skupinám, bol si vedomý, že trestnú činnosť mnohých vplyvných podnikateľov nebude možné zniesť zo sveta bez organizovanej trestnej činnosti orgánov činných v trestnom konaní, a rozhodnutí vydaných v rozpore so zákonom. Trnkovou prioritou číslo jedna bolo zabezpečenie beztrestnosti prokurátorov vydávajúcich nezákonné rozhodnutia, čo bolo možné iba jediným spôsobom - znefunkčnením odboru kontroly.

Celý článok


Priehľadné klamstvá Kaliňáka , prezentované hovorcom

🕔 31.3.2015

Za ušľachtilým činom Kaliňáka nehľadajme slušnosť, ľudskosť ani sebareflexiu , ale iba stupňujúci sa tlak na jeho odvolanie z vnútra strany Smer pred blížiacimi sa voľbami .

Celý článok

Kniha pre Čižnára … a celoštátne pátranie

🕔 26.3.2015

Keď mi pred pár dňami manžel oznámil, že je po mne vyhlásené celoštátne pátranie nevedela som , či mám plakať alebo sa smiať ... šťastne piaty krát v Prahe presťahovaná, s hlavou ešte stále na krku uvedomila som si iba to , že doručenie mojej knihy generálnemu prokurátorovi postavilo panstvo do pozoru a situáciu zradikalizovalo ... viac ako v októbri a novembri 2014 podané uplatnenie náhrady škody za nesprávne a nezákonné rozhodnutia, na základe, ktorých boli vedené nezákonne tri trestné konania.

Celý článok


Spochybniť sa dá všetko okrem zvukovoobrazového záznamu z trestnej činnosti …

🕔 4.3.2015

O vykonávaní dôkazov na súde sa donedávna veľa nehovorilo, ani o svojvôli sudcov vykonať , či nevykonať dôkaz , ani odmietaní vypočuť svedkov. Falšovanie, pozmeňovanie a marenie práv účastníkov konania je bežnou rutinou pri výkone " spravodlivosti ". Kto prešiel trestným konaním vie, že bezbrehá svojvôľa slovenských sudcov nepozná hranice .

Celý článok

Čo má spoločné kauza Malinová a Teleki … ? Štát z nás chcel vyrobiť paranoidných pacientov …

🕔 2.3.2015

Hedviga si vymyslela napadnutie a zbitie , ja trpím predstavou, že voči mne bolo jedenásť rokov trestné konanie vo veci právoplatne skončenej . Keď tvár Hedvigy Malinovej obletela Slovensko, nikto nepochyboval, že študentka bola zbitá . Záver vyšetrovania podľa , ktorého si zranenia spôsobila sama , väčšine občanov vyrazil dych ...

Celý článok


Ako funguje cenzúra na SME ?

🕔 26.10.2014

26. októbra som uverejnila príspevok "Už začala cenzúra na SME !?" a požiadala som, aby bolo zverejnené stanovisko právnikov ktoré bolo dôvodom na odstránenie článku o Petrovi Puškárovi. Tento článok bol odstránený taktiež ale už s výstrahou.

Celý článok

Už začala cenzúra na SME !?

🕔 25.10.2014

23. novembra som uverejnila na svojom blogu príspevok o Petrovi Puškárovi . Príspevok mi SME vymazali o dva dni neskôr a našla som túto správu od admina: „ Dobrý deň, po rozhodnutí právnikov spoločnosti Petit Press bol Váš článok "Peter Puškár - kriminálnik alebo obeť zvrhlosti kriminalistov a prokurátorky" zmazaný z blog.sme.sk. Prosíme, opätovne ho neaktivujte. Pre viac informácií môžete kontaktovať riaditeľa elektronického publikovania Martina Čoreja na adrese martin.corej@smeonline.sk. S pozdravom admini.“

Celý článok


Prokurátorská česť ...

🕔 25.10.2014

Slovné spojenia typu prokuratúra rozhodla , prokuratúra podala ... prokuratúra vydala ma vždy dokázali vyviesť z rovnováhy . Pod pojmom prokuratúra si väčšina z nás predstaví inštitúciu , je nemysliteľné , aby inštitúcia rozhodovala. Rozhodnutia vydávajú pracovníci tejto inštitúcie, čiže z tohto pohľadu hovoriť o rozhodnutí prokuratúr , je minimálne voči slušným  prokurátorom neetické. Je  nemysliteľné, aby kritizované rozhodnutie nebolo adresné ,  a aby bolo schovávané pod hlavičkou inštitúcie, v ktorej prokurátori pôsobia.

Celý článok

Vydieranie elitnými policajtmi ....

🕔 24.10.2014

Kto z nás by si nepamätal na sci - fi  tlačovky s JUDr. Spišiakom, na časy keď dvakrát do týždňa policajné prezídium prezentovalo rozbitie " organizovanej " skupiny ,  keď polícia rozbíjala organizované  skupiny, ktoré nikdy skupinami neboli a organizovaná trestná činnosť bola produkovaná iba v chorých hlavách policajných dôstojníkov odboru organizovanej trestnej činnosti ...

Celý článok


Peter Puškár - kriminálnik alebo obeť zvrhlosti kriminalistov a prokurátorky

🕔 23.10.2014

Podľa orgánov činných v trestnom konaní , respektíve trestných spisov vyrobených elitnými policajtmi je Peter Puškár, zločinec, ktorý vari ani nemá právo pohybovať sa medzi ľuďmi . Od roku 2004 bol riešený v trestných konaniach pre trestný čin založenia , zosnovania a podporovania zločineckej skupiny , teroristickej skupiny , pre daňové a poisťovacie podvody a jedenásť rokov je voči nemu vedené trestné stíhanie pre vydieranie , spojené s fyzickým násilím na obeti . Máloktorý zavedený kriminálnik mu môže konkurovať rozsahom registra páchateľov trestnej činnosti vedeným políciou SR. Jedenásť rokov permanentne obvinený , rok väznený, v súčasnosti súdený za vydieranie a násilnú trestnú činnosť ...

Celý článok

Ako JUDr. Trnka na „dehonestujúce blogy“ reagoval ...

🕔 27.9.2014

... nechal sa vylúčiť z konania .... vraj po prečítaní mojich blogov, by nedokázal objektívne rozhodnúť ...

Celý článok


Ako JUDr. Trnka na „dehonestujúce blogy“ reagoval ...

🕔 27.9.2014

... nechal sa vylúčiť z konania .... vraj po prečítaní mojich blogov, by nedokázal objektívne rozhodnúť ...

Celý článok

Slečna Mikolášiková , ... mafia negága ,.... koná ...

🕔 22.8.2014

Reakcia na predstavu  , že podsvetie sa z tradičnej násilnej trestnej činnosti preorientovalo na klebety.  ...Podsvetie sa nevyhráža, koná ... ničí majetok, uvoľňuje kolesá na autách, podpaľuje autá, montuje do áut nástražné výbušné systémy,  strieľa, .... Títo ľudia iba plnia príkazy oligarchov, čiže zaujímajú sa pohyb  osoby, prípadne o auto, ktoré má "prejsť úpravou", súkromie ani pracovné pomery ich jednoducho nezaujímajú, dokonca ich nezaujíma ani to prečo majú osobu "dať dolu" ani čo je dôvodom na podpálenie auta .... jednoducho iba splnia príkaz.

Celý článok


Slečna Mikolášiková , ... mafia negága ,.... koná ...

🕔 22.8.2014

Reakcia na predstavu  , že podsvetie sa z tradičnej násilnej trestnej činnosti preorientovalo na klebety.  ...Podsvetie sa nevyhráža, koná ... ničí majetok, uvoľňuje kolesá na autách, podpaľuje autá, montuje do áut nástražné výbušné systémy,  strieľa, .... Títo ľudia iba plnia príkazy oligarchov, čiže zaujímajú sa pohyb  osoby, prípadne o auto, ktoré má "prejsť úpravou", súkromie ani pracovné pomery ich jednoducho nezaujímajú, dokonca ich nezaujíma ani to prečo majú osobu "dať dolu" ani čo je dôvodom na podpálenie auta .... jednoducho iba splnia príkaz.

Celý článok

Tri krát a dosť

🕔 22.8.2014

Pred niekoľkými dňami generálny prokurátor  JUDr. Čižnár  zamietnutím sťažnosti JUDr. Loduhovej (proti zastaveniu môjho trestného stíhania) definitívne ukončil šestnásťročný duel  Loduhová – Teleki (alebo ak chcete predsedkyňa súdu kontra bývalá novinárka)  . Pre váženú predsedníčku súdu musí byť ponižujúca a  traumatizujúca  prehra, najmä ak proti nej - profesionálke s tridsaťšesťročnou praxou v justícii stál právny laik, síce kvalitne a dlhodobo trénovaný  kvalitnými sudcami a prokurátormi , ale laik ....   Ona: autorita obklopená štátnou mocou a sieťou zaviazaných známych, kolegov a priateľov z justície, prokuratúry a polície. Ja: bývalá novinárka, právny laik bez kontaktov a skúseností a veriaca v ideály demokracie , verejnej kritiky , zodpovednosti verejných činiteľov pred občanmi a slobody tlače...

Celý článok


Trikrát a dosť

🕔 22.8.2014

Pred niekoľkými dňami generálny prokurátor  JUDr. Čižnár  zamietnutím sťažnosti JUDr. Loduhovej (proti zastaveniu môjho trestného stíhania) definitívne ukončil šestnásťročný duel  Loduhová – Teleki (alebo ak chcete predsedkyňa súdu kontra bývalá novinárka)  . Pre váženú predsedníčku súdu musí byť ponižujúca a  traumatizujúca  prehra, najmä ak proti nej - profesionálke s tridsaťšesťročnou praxou v justícii stál právny laik, síce kvalitne a dlhodobo trénovaný  kvalitnými sudcami a prokurátormi , ale laik ....   Ona: autorita obklopená štátnou mocou a sieťou zaviazaných známych, kolegov a priateľov z justície, prokuratúry a polície. Ja: bývalá novinárka, právny laik bez kontaktov a skúseností a veriaca v ideály demokracie , verejnej kritiky , zodpovednosti verejných činiteľov pred občanmi a slobody tlače...

Celý článok

Trikrát a dosť

🕔 22.8.2014

Pred niekoľkými dňami generálny prokurátor  JUDr. Čižnár  zamietnutím sťažnosti JUDr. Loduhovej (proti zastaveniu môjho trestného stíhania) definitívne ukončil šestnásťročný duel  Loduhová – Teleki (alebo ak chcete predsedkyňa súdu kontra bývalá novinárka)  . Pre váženú predsedníčku súdu musí byť ponižujúca a  traumatizujúca  prehra, najmä ak proti nej - profesionálke s tridsaťšesťročnou praxou v justícii stál právny laik, síce kvalitne a dlhodobo trénovaný  kvalitnými sudcami a prokurátormi , ale laik ....   Ona: autorita obklopená štátnou mocou a sieťou zaviazaných známych, kolegov a priateľov z justície, prokuratúry a polície. Ja: bývalá novinárka, právny laik bez kontaktov a skúseností a veriaca v ideály demokracie , verejnej kritiky , zodpovednosti verejných činiteľov pred občanmi a slobody tlače...

Celý článok


Korupcia , odvaha a strach...

🕔 21.7.2014

Žiť v strachu to je to najhoršie, čo môže človek urobiť a jediným spôsobom je  ako tie veci zmeniť, že sa ľudia k tomu postavia ... niekoľko krát  som prehrala vyjadrenie pána Trnku - zakladateľa  nadácie zastavme korupciu, ... a  neviem  sa zbaviť pocitu , že opäť nám vznikla nadácia, ktorá bude monitorovať, vzdelávať , produkovať investigatívne hviezdy  a národných hrdinov , možno sa časom dočkáme aj nejakého "protikorupčného  galavečera  a odovzdávania cien za odvahu , len boj s korupciou vyprchá ukončením kampane a eufórie zo "zabehnutej   organizácie ". V  konečnom dôsledku nebolo by to nič mimoriadne, veď  " úspešné občianske združenia" , ktoré monitorujú a nič neriešia , respektíve riešia vlastné záujmy a existenciu sú na Slovensku prijímané viac ako pozitívne  .........

Celý článok

Korupcia , odvaha a strach...

🕔 21.7.2014

Žiť v strachu to je to najhoršie, čo môže človek urobiť a jediným spôsobom je  ako tie veci zmeniť, že sa ľudia k tomu postavia ... niekoľko krát  som prehrala vyjadrenie pána Trnku - zakladateľa  nadácie zastavme korupciu, ... a  neviem  sa zbaviť pocitu , že opäť nám vznikla nadácia, ktorá bude monitorovať, vzdelávať , produkovať investigatívne hviezdy  a národných hrdinov , možno sa časom dočkáme aj nejakého "protikorupčného  galavečera  a odovzdávania cien za odvahu , len boj s korupciou vyprchá ukončením kampane a eufórie zo "zabehnutej   organizácie ". V  konečnom dôsledku nebolo by to nič mimoriadne, veď  " úspešné občianske združenia" , ktoré monitorujú a nič neriešia , respektíve riešia vlastné záujmy a existenciu sú na Slovensku prijímané viac ako pozitívne  .........

Celý článok


Korupcia a štátna moc

🕔 16.7.2014

Kde je hranica korupcie a bežnej láskavosti? Ktorý typ korupcie, či takzvanej nepriamej korupcie je typický a najviac rozšírený? Prečo sa korupcii darí a jej odhaľovaniu a potrestaniu nie? Prečo sme na úrovni krajín tretieho sveta  v miere korupcie ? Ako a prečo ju vykoreniť, čo preto urobiť a v akej forme?

Celý článok

Korupcia a štátna moc

🕔 16.7.2014

Kde je hranica korupcie a bežnej láskavosti? Ktorý typ korupcie, či takzvanej nepriamej korupcie je typický a najviac rozšírený? Prečo sa korupcii darí a jej odhaľovaniu a potrestaniu nie? Prečo sme na úrovni krajín tretieho sveta  v miere korupcie ? Ako a prečo ju vykoreniť, čo preto urobiť a v akej forme?

Celý článok


Výsmech občanom v priamom prenose alebo .... Mišíková v akcii ...

🕔 12.7.2014

Tak tomu hovorím excelentná advokátka. Pani Mišíková  za niekoľko minút odprezentovala nielen stratégiu obhajoby JUDr. Trnku , ale nepochybne aj výsledok, akým konanie bude ukončené.

Celý článok

Výsmech občanom v priamom prenose alebo .... Mišíková v akcii ...

🕔 12.7.2014

Tak tomu hovorím excelentná advokátka. Pani Mišíková  za niekoľko minút odprezentovala nielen stratégiu obhajoby JUDr. Trnku , ale nepochybne aj výsledok, akým konanie bude ukončené.

Celý článok


Trnka vracia úder ....lebo iba " trtoší" ?

🕔 7.7.2014

Po zverejnení textu Trnka patrí do väzby a nie do talára , očakávala som , že pán Trnka nájde odvahu , predstúpiť pred novinárov a povie napríklad, že text sa nezakladá na pravde ...,podá na mňa trestné oznámenie, alebo zažaluje denník Sme za poškodenie dobrého mena ..... Nestalo sa ...

Celý článok

Trnka vracia úder ....lebo iba " trtoší" ?

🕔 7.7.2014

Po zverejnení textu Trnka patrí do väzby a nie do talára , očakávala som , že pán Trnka nájde odvahu , predstúpiť pred novinárov a povie napríklad, že text sa nezakladá na pravde ...,podá na mňa trestné oznámenie, alebo zažaluje denník Sme za poškodenie dobrého mena ..... Nestalo sa ...

Celý článok


Lekári špecialisti a platby poisťovní za fiktívne výkony ...

🕔 2.7.2014

Zaujímalo Vás niekedy, aké platby realizuje za vás  vaša  zdravotná poisťovňa,  či poisťovňa  za vás  neodvádza platby za nezrealizované výkony alebo podobne ako ja  /donedávna/ veríte, že Hippokratova prísaha je zárukou slušnosti  a morálky aj  slovenského lekára špecialistu  ?   

Celý článok

Lekári špecialisti a platby poisťovní za fiktívne výkony ...

🕔 2.7.2014

Zaujímalo Vás niekedy, aké platby realizuje za vás  vaša  zdravotná poisťovňa,  či poisťovňa  za vás  neodvádza platby za nezrealizované výkony alebo podobne ako ja  /donedávna/ veríte, že Hippokratova prísaha je zárukou slušnosti  a morálky aj  slovenského lekára špecialistu  ?   

Celý článok


JUDr. Trnka patrí do väzby a nie do talára!

🕔 27.6.2014

Od nástupu na post generálneho prokurátora zakrýval trestnú činnosť sudcov a prokurátorov, ktorí viedli konanie vo veci právoplatne skončenej,  pre skutok, ktorý nebol trestným č inom, pre paragraf vypustený z trestného zákona.

Celý článok

JUDr. Trnka patrí do väzby a nie do talára!

🕔 27.6.2014

Od nástupu na post generálneho prokurátora zakrýval trestnú činnosť sudcov a prokurátorov, ktorí viedli konanie vo veci právoplatne skončenej,  pre skutok, ktorý nebol trestným č inom, pre paragraf vypustený z trestného zákona.

Celý článok


Pán Čižnár , vráťte už prokurátorom pracovné návyky .....

🕔 23.6.2014

Pri nástupe do funkcie avizoval zvýšenú pozornosť dlhodobo neukončeným kauzám a zdôrazňoval potrebu opätovne vrátiť prokurátorom pracovné návyky, nakoľko podľa jeho názoru pracovať zabudli.  

Celý článok

Pán Čižnár , vráťte už prokurátorom pracovné návyky .....

🕔 23.6.2014

Pri nástupe do funkcie avizoval zvýšenú pozornosť dlhodobo neukončeným kauzám a zdôrazňoval potrebu opätovne vrátiť prokurátorom pracovné návyky, nakoľko podľa jeho názoru pracovať zabudli.  

Celý článok


Denník Sme spolupáchateľ ?

🕔 12.5.2014

Pred niekoľkými dňami, na blog pravda. sk bol zverejnený text Martina Masaryka o nezákonnom lustrovaní blogerov v policajných systémoch. Hoci s istou časťou zverejneného textu súhlasím jeho hypotéza o spolupáchateľstve denníka Sme na nezákonnom lustrovaní, o ktorej správnosti aj sám autor polemizuje - je zrejmý omyl. Tvrdenie, že denník Sme dáva lustrovať nezákonne blogerov je scestné.

Celý článok

Denník Sme spolupáchateľ ?

🕔 12.5.2014

Pred niekoľkými dňami, na blog pravda. sk bol zverejnený text Martina Masaryka o nezákonnom lustrovaní blogerov v policajných systémoch. Hoci s istou časťou zverejneného textu súhlasím jeho hypotéza o spolupáchateľstve denníka Sme na nezákonnom lustrovaní, o ktorej správnosti aj sám autor polemizuje - je zrejmý omyl. Tvrdenie, že denník Sme dáva lustrovať nezákonne blogerov je scestné.

Celý článok


Pán Lipšic ospravedlňte sa ...

🕔 7.5.2014

.... za trestné konania, vedené proti občanom  SR a porušovanie základných ľudských a ústavných práv občanov v čase, keď ste bol ministrom spravodlivosti, ospravedlňte sa za vyčíňanie konkurznej mafie v talároch sudcov, zvolajte tlačovku a porozprávajte potencionálnym voličom,  o bezbrehom vyčíňaní konkurzných sudkýň, ktorým ste táraním a mediálnymi predstaveniami  pripravoval  pôdu na beztrestné vyhlasovanie konkurzov na firmy, ktoré podmienky na vyhlasovanie konkurzu ani nespĺňali, ktoré zakrývali rozkrádanie majetku firiem konkurznými správcami až tak, že ani veriteľom sa z majetku nič neušlo . Ktoré  ničili predovšetkým  rodiny zamestnancov likvidovaných firiem, ktorí prichádzali o prácu. Porozprávajte občanom  ako sa  hviezdy justičnej mafie pretransformovali na bojovníčky  za otvorenú justíciu.

Celý článok

Pán Lipšic ospravedlňte sa ...

🕔 7.5.2014

.... za trestné konania, vedené proti občanom  SR a porušovanie základných ľudských a ústavných práv občanov v čase, keď ste bol ministrom spravodlivosti, ospravedlňte sa za vyčíňanie konkurznej mafie v talároch sudcov, zvola

Celý článok


Keď Čižnár vyzýva a Šufliarsky objasňuje ...

🕔 1.5.2014

Priznám sa už dávno ma nik tak  nepobavil  ako reportáž televízie  Ta3, s výzvou generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára, v ktorej prostredníctvom hovorkyne Predajňovej vyzýval politikov a iné inštitúcie, aby sa zdržali akéhokoľvek komentovania  trestnej veci  -  Malinová a aby sa kvôli tomu nezhromažďovali, lebo tým ovplyvňujú súd... a vyjadrenia Šufliarskeho v relácii Téma po proteste za Hedvigu.

Celý článok

Keď Čižnár vyzýva a Šufliarsky objasňuje ...

🕔 1.5.2014

Priznám sa už dávno ma nik tak  nepobavil  ako reportáž televízie  Ta3, s výzvou generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára, v ktorej prostredníctvom hovorkyne Predajňovej vyzýval politikov a iné inštitúcie, aby sa zdržali akéhokoľvek komentovania  trestnej veci  -  Malinová a aby sa kvôli tomu nezhromažďovali, lebo tým ovplyvňujú súd... a vyjadrenia Šufliarskeho v relácii Téma po proteste za Hedvigu.

Celý článok


O posledných kvapkách

🕔 27.4.2014

 Hedviga: „Vidím, že ak tu zostanem, čaká ma to isté ako Telekiovú, tu nie je ani zákonnosť, ani ľudskosť, iba bezbrehá arogancia moci.“

Celý článok

O posledných kvapkách

🕔 27.4.2014

 Hedviga: „Vidím, že ak tu zostanem, čaká ma to isté ako Telekiovú, tu nie je ani zákonnosť, ani ľudskosť, iba bezbrehá arogancia moci.“

Celý článok


Ako spochybniť nespochybniteľné – recept sudkyne Loduhovej

🕔 22.4.2014

V každom trestnom konaní padnú výroky, ktoré sa spochybniť dajú /minimálne na určitý čas / a výroky podložené listinami, či videozáznamom, ktorý nie je možné spochybniť. Taktiež sa vyslovia výroky, ktoré znejú vierohodne, ale sú výmyslami či lžami. Z tohto pohľadu vyznievajú klamstvá JUDr. Loduhovej v kauzách vedených proti mne 15 rokov ako keď pri hre na skrývačku si dieťa zakryje oči a je presvedčené, že ho nikto nevidí .....

Celý článok

Ako spochybniť nespochybniteľné – recept sudkyne Loduhovej

🕔 22.4.2014

V každom trestnom konaní padnú výroky, ktoré sa spochybniť dajú /minimálne na určitý čas / a výroky podložené listinami, či videozáznamom, ktor nie je možné spochybniť. Taktiež sa vyslovia výroky, ktoré znejú vierohodne, ale sú v

Celý článok


Špičky slovenskej justície

🕔 15.4.2014

....  trestné právo ovládajú na profesionálnej úrovni,  disponujú všetkými zručnosťami potrebnými pre výkon  funkcie prokurátora, či sudcu .... 

Celý článok

Špičky slovenskej justície

🕔 15.4.2014

....  trestné právo ovládajú na profesionálnej úrovni,  disponujú všetkými zručnosťami potrebnými pre výkon  funkcie prokurátora, či sudcu .... 

Celý článok


Prokuratúra dala za pravdu „nepríčetnej“ ....

🕔 5.4.2014

Po zamietnutí  môjho trestného oznámenia podaného na Inšpekcii MV SR a následnom napadnutí sťažnosťou voči uzneseniu,   rozhodnutie  vyšetrovateľa inšpekcie bolo prokurátorom prokuratúry Bratislava IV zrušené. Vyšetrovateľ JUDr. Ján Kovarčík od vznesenia obvinenia nevykonal ani jeden úkon v súlade so zákonom.  

Celý článok

Prokuratúra dala za pravdu „nepríčetnej“ ....

🕔 5.4.2014

Po zamietnutí  môjho trestného oznámenia podaného na Inšpekcii MV SR a následnom napadnutí sťažnosťou voči uzneseniu,   rozhodnutie  vyšetrovateľa inšpekcie bolo prokurátorom prokuratúry Bratislava IV zrušené. Vyšetrovateľ JUDr. Ján Kovarčík od vznesenia obvinenia nevykonal ani jeden úkon v súlade so zákonom.  

Celý článok


Generálny prokurátor v zastúpení...

🕔 27.2.2014

V rozhodnutiach generálnej prokuratúry som za posledných období prečítala množstvo scestných vyjadrení prokurátorov, ale aby prokurátorka vyjadrením vo svojom rozhodnutí z generálneho prokurátora urobila vola, ktorý má problém s počítaním lehôt, s tým som sa stretla prvýkrát.

Celý článok

Generálny prokurátor v zastúpení...

🕔 27.2.2014

V rozhodnutiach generálnej prokuratúry som za posledných období prečítala množstvo scestných vyjadrení prokurátorov, ale aby prokurátorka vyjadrením vo svojom rozhodnutí z generálneho prokurátora urobila vola, ktorý má problém s počítaním lehôt, s tým som sa stretla prvýkrát.

Celý článok


Noví profesionáli - kriminálka Bratislava IV

🕔 27.2.2014

O pár dní uplynie osem mesiacov od vznesenia obvinenia. Osem mesiacov, vlastne od doručenia obvinenia, som sa márne pokúšala zistiť na základe akého rozhodnutia, prípadne pokynu ktorého prokurátora, mi bolo vznesené obvinenie.

Celý článok

Noví profesionáli - kriminálka Bratislava IV

🕔 27.2.2014

O pár dní uplynie osem mesiacov od vznesenia obvinenia. Osem mesiacov, vlastne od doručenia obvinenia, som sa márne pokúšala zistiť na základe akého rozhodnutia, prípadne pokynu ktorého prokurátora, mi bolo vznesené obvinenie.

Celý článok


Nový scenár akcie s krycím názvom "psychiatria"

🕔 28.11.2013

Včera  mi doručil manžel poštu , ktorú ako môj splnomocnenec prebral. Zistila som, že Kriminálka Bratislava IV  pripravila na dnes,  tretiu akciu s krycím názvom "Psychiatria ". Sudorov  článok z 29.10.2013,  JUDr. Kovarčíka  podľa reakcie vytočil viac, ako  neúspešné predvedenie k psychiatrom z 28.10.2013.  Usudzujem  tak  z toho,  že  zabudol,  ako vyzerá policajné tlačivo predvolanie , alebo si neuvedomuje, že sa jedná o rozhodnutie policajta na uskutočnenie určitého typu procesného úkonu ( napr. výsluch obvineného podľa §121,konfrontácia podľa § 125, rekognícia podľa § 126, výsluch svedka podľa § 131, atd.) , ktorý v predvolaní musí byť špecifikovaný popisom aj paragrafovo. (tu je predvolanie)

Celý článok

Nový scenár akcie s krycím názvom "psychiatria"

🕔 28.11.2013

Včera  mi doručil manžel poštu , ktorú ako môj splnomocnenec prebral. Zistila som, že Kriminálka Bratislava IV  pripravila na dnes,  tretiu akciu s krycím názvom "Psychiatria ".

Celý článok


Útek za hranice

🕔 22.11.2013

Väčšina občanov v tomto štáte má predstavu  o svojom živote. Niektoré udalosti očakáva ako bežný rituál života, a niektoré si nedokáže predstaviť ani v najhoršom sne. Vždy som tvrdila,  že z boja utekajú iba zbabelci. Nevedela som si predstaviť, čo strašné sa musí udiať v živote človeka , aby  sa vzdal priateľov, rodiny, zázemia a všetkého, čo slúži nevyhnutne k existencii. Vyjadrenia  emigrantov o túžbe po slobode ma vytáčali do krajnosti,  tak veľmi, ako dnes reči o slobode , ktorú priniesol november 89 .  Avšak ani po  pätnásť ročnom štátnom terore  a strate  ilúzií o slovenských brachiálnych zložkách, som nepredpokladala, že jedného dňa budem utekať za hranice, v snahe  zachrániť si hlavu na krku. Túto možnosť môj rozum jednoducho odmietal.

Celý článok

Útek za hranice

🕔 22.11.2013

Väčšina občanov v tomto štáte má predstavu  o svojom živote. Niektoré udalosti očakáva ako bežný rituál života, a niektoré si nedokáže predstaviť ani v najhoršom sne. Vždy som tvrdila,  že z boja utekajú iba zbabelci. Ne

Celý článok


O Lipšicovi iba v dobrom

🕔 3.11.2013

O Lipšicovi iba v dobrom,  úvahy o  pravdivosti jeho výrokov sú  neprípustné .... aj pre Filu Po prečítaní článku ,, Lipšic ako Galko ?"niekoľko krát som prehrala video s vyjadreniami  pánov  Lipšica a Kaliňáka. Z vyjadrenia Kaliňáka je zjavné iba to, že po blamáži s blúzkou Hedvigy Malinovej už žiadnymi dôkazmi zo spisov mávať na tlačovke nebude, a uvedomuje si skutočnosť, že maslo steká po hlave  Lipšica. Naopak ak si občan premietne výstupy Lipšica ku kauze Gorila pred  voľbami, v žiadnom prípade neuverí, že  Lipšic o odpočúvaní Nicholsona nevedel.

Celý článok

O Lipšicovi iba v dobrom

🕔 3.11.2013

O Lipšicovi iba v dobrom,  úvahy o  pravdivosti jeho výrokov sú  neprípustné .... aj pre Filu Po prečítaní článku ,, Lipšic ako Galko ?"niekoľko krát som prehrala video s vyjadreniami  pánov  Lipšica a Kaliňáka. Z vyjadrenia Kaliňáka je zjavné iba to, že po blamáži s blúzkou Hedvigy Malinovej už žiadnymi dôkazmi zo spisov mávať na tlačovke nebude, a uvedomuje si skutočnosť, že maslo steká po hlave  Lipšica. Naopak ak si občan premietne výstupy Lipšica ku kauze Gorila pred  voľbami, v žiadnom prípade neuverí, že  Lipšic o odpočúvaní Nicholsona nevedel.

Celý článok


Kaliňákov policajný cirkus

🕔 27.10.2013

Inšpekcia rozhodla: obvinený nemá právo sa vyjadrovať k tomu čo sa mu kladie za vinu, nemá právo uvádzať okolnosti bezprostredne súvisiace so skutkom, ktorý sa mu kladie za vinu, nahrávka nie je vecný dôkaz o trestnej činnosti,falšovanie úradného záznamu a hlásenia policajtom nie je trestným činom takisto ako nedodržanie zákonnej 48 hodinovej lehoty na doručenie obvinenia prokuratúre...

Celý článok

Kaliňákov policajný cirkus

🕔 27.10.2013

Inšpekcia rozhodla: obvinený nemá právo sa vyjadrovať k tomu čo sa mu kladie za vinu, nemá právo uvádzať okolnosti bezprostredne súvisiace so skutkom, ktorý sa mu kladie za vinu, nahrávka nie je vecný dôkaz o trestnej činnosti,falšovanie úradného záznamu a hlásenia policajtom nie je trestným činom takisto ako nedodržanie zákonnej 48 hodinovej lehoty na doručenie obvinenia prokuratúre...

Celý článok


Nemocnica prezentuje matematika ako lekára, špecialistu

🕔 22.10.2013

Psychiatrická klinika LFUK a UNB, Nemocnica Staré mesto na svojich stránkach prezentuje matematika Kešického ako lekára špecialistu ...   Uznajte , veď kde by kvalifikovanejšie vyrobili z človeka blázna ako na psychiatrii?

Celý článok

Nemocnica prezentuje matematika ako lekára, špecialistu

🕔 22.10.2013

Psychiatrická klinika LFUK a UNB, Nemocnica Staré mesto na svojich stránkach prezentuje matematika Kešického ako lekára špecialistu ...   Uznajte , veď kde by kvalifikovanejšie vyrobili z človeka blázna ako na psychiatrii?

Celý článok


Účinok blogu nastal okamžite vyvesením ... keď „orgán“ falšuje

🕔 13.10.2013

Pred dvomi týždňami po zverejnení  môjho  prvého  pokusu, textu „ Nová tvár zneužívania psychiatrie“, vyšetrovateľ odstránil zo spisu 94 strán, o predvedení k psychiatričke v spise nie je ani zmienka ....  

Celý článok

Účinok blogu nastal okamžite vyvesením ... keď „orgán“ falšuje

🕔 13.10.2013

Pred dvomi týždňami po zverejnení  môjho  prvého  pokusu, textu „ Nová tvár zneužívania psychiatrie“, vyšetrovateľ odstránil zo spisu 94 strán, o predvedení k psychiatričke v spise nie je ani zmienka ....  

Celý článok


Môj duševný stav sa stáva problémom matematicko-fyzikálnym

🕔 24.9.2013

Aspoň tak som si to vydedukovala po telefonickom rozhovore  s RNDr.Mgr. Dušanom Kešickým  PhD., ktorý mi dnes telefonoval a autoratívne mi oznámil, že sa mám k nemu dostaviť na preskúmanie, lebo bol pribratý ako súdny znalec vyšetrovateľom PZ JUDr. Kovarčíkom.

Celý článok

Môj duševný stav sa stáva problémom matematicko-fyzikálnym

🕔 24.9.2013

Aspoň tak som si to vydedukovala po telefonickom rozhovore  s RNDr.Mgr. Dušanom Kešickým  PhD., ktorý mi dnes telefonoval a autoratívne oznámil, že sa mám k nemu dostaviť na preskúmanie, lebo bol pribratý ako znalec.

Celý článok


Nová tvár zneužívania psychiatrie v trestnom konaní

🕔 23.9.2013

Vykonať znalecké dokazovanie duševného stavu obvineného, v slovenskom právnom systéme, najmä za predpokladu , že bude skúmanie zdravotného stavu realizované v súlade s trestným poriadkom  § 142 a §148, ktoré upravujú postup orgánu činného v trestnom konaní, nie je jednoduché . Podľa obidvoch paragrafov duševný stav vyšetrujú vždy dvaja znalci z odboru psychiatrie. Na vyšetrenie duševného stavu obvineného,  je ale potrebný príkaz súdu a v prípravnom konaní sudcu pre prípravné konanie. Obvinený sa má možnosť proti uzneseniu súdu, uzneseniu o pribratí súdneho znalca odvolať. Sťažnosť proti uzneseniu má odkladný účinok, čiže znalecké vyšetrovanie obvineného nemôže byť realizované bez právoplatného uznesenia o pribratí súdneho znalca .

Celý článok

Nová tvár zneužívania psychiatrie v trestnom konaní

🕔 23.9.2013

Vykonať znalecké dokazovanie duševného stavu obvineného, v slovenskom právnom systéme, najmä za predpokladu , že bude skúmanie zdravotného stavu realizované v súlade s trestným poriadkom  § 142 a §148, ktoré up

Celý článok