Vox bloguli: Gábor Grendel

To najlepšie z blogov od Gábor Grendel


Mafiánska SBS-ka 9 rokov zarába na Bratislave

🕔 21.1.2016

Bezpečnostná služba založená známou postavou podstvetia zarobila vďaka hlavnému mestu 1,2 milióna eur. Zákazku získala od exprimátora Andreja Ďurkovského v roku 2007. Hoci pôvodná zmluva dávno vypršala, predchádzajúci primátor ju niekoľkokrát predĺžil.

Celý článok

Prečo nepodporujem zbúranie PKO

🕔 10.12.2015

Firma Henbury Development získala PKO a jeho okolie bez súťaže a za zlomok skutočnej hodnoty. Bolo to vinou bývalého vedenia tohto mesta. A najmenej 27 poslancov súčasného mestského zastupiteľstva chce povedať, že je to ok. Že takto sa to má robiť.

Celý článok


Skončia v Starom Meste KC Dunaj, malý Nu Spirit a terasy?

🕔 23.11.2015

KC Dunaj a "malý" Nu Spirit to môžu zabaliť. Od januára budúceho roka budú môcť mať otvorené iba do 22:00. Ubudne zrejme aj niekoľko letných terás v bratislavskom Starom Meste.

Celý článok

Tučný grécky biznis s magistrátom Bratislavy?

🕔 23.9.2015

V roku 2058 bude mať bratislavský primátor Ivo Nesrovnal 94 rokov. A grécko-slovenský podnikateľ Erik Assimakopoulos o čosi menej, 87. O tom, či sa budú v tom čase ešte kamarátiť alebo nie, rozhodne Mestské zastupiteľstvo Bratislavy na svojom najbližšom zasadnutí. V hre je záujem verejnosti vs súkromný záujem. Ktorý dostane prednosť?

Celý článok