Vox bloguli: Daniel Vadas

To najlepšie z blogov od Daniel Vadas


Čierne kone Pohody 2016

🕔 13.6.2016

Pohoda je zaujímavá nielen svojimi headlinermi svetovej úrovne, ale aj množstvom zaujímavých menších kapiel, ktoré často krát predvedú výborné koncerty. Rovnako ako minulý rok som spravil výber niektorých z nich.

Celý článok

Seriály ktoré si zaslúžia pozornosť I.

🕔 26.2.2016

Prvé (filmové) seriály s nezanedbateľnou popularitou začali vznikať už v 10tych rokoch 20. storočia. V súčastnosti sú najpopulárnejšie seriály produkované televíznymi stanicami akými sú HBO, BBC, AMC a mnohými ďalšími, či streamingovými službami ako Netflix či Hulu. V tomto krátkom seriáli o seriáloch by som chcel upozorniť na niektoré súčasné seriály, ktoré sa (v našom priestore) nestali tak populárnymi, ako by si (podľa mňa) zaslúžili.

Celý článok


Čierne kone Pohody 2015

🕔 4.6.2015

Pohoda je zaujímavá nie len svojími headlinermi svetovej úrovne, ale aj množstvom zaujímavých menších kapiel, ktoré často krát predvedú výborné koncerty. Dve takéto kapely z minulého ročníku, Seward a Tricot, si na Pohode zahrajú aj tento rok. V lineupe sú však ešte mnohé ďalšie zaujímavé “čierne kone”.

Celý článok

Zasraní imigranti

🕔 1.6.2015

Neviem prečo je treba obhajovať prijímanie utečencov, tak len takto.

Celý článok


Zlatý fond slovenských internetov 4: Mix

🕔 21.3.2015

Štvrtý diel prechádzok po obskúrnych zákutiach slovenských internetov sa skladá z rôznych unikátnych hlúpostí. Uvidíte napríklad ľudí čo sa chránia klobúkmi pred chemtrails, alebo osobu ktorá sa bola v tričku s Tisom modliť pri Múre nárekov za obrátenie Židov na kresťanskú vieru. Slovenské internety sú čarovné miesto. V predchádzajúcom diely som spomínal, že v tomto […]

Celý článok

Zlatý fond slovenských internetov 3: “Alternatívne” histórie Slovanov

🕔 6.3.2015

Tretia prechádzka po obskúrnych zákutiach slovenského internetu sa tentokrát nebude venovať jednej osobe/skupine, ale celému fenoménu – “alternatívnym” históriam Slovanov.

Celý článok


Zlatý fond slovenských internetov 2: Pani Monika

🕔 28.2.2015

Druhý diel prechádzok po obskúrnych zákutiach slovenských internetov bude trochu jemnejší ako ten predchádzajúci. Moniku Flašíkovú-Beňovú pravdepodobne všetci poznáte, v súčastnosti je poslankyňou Európskeho parlamentu. Viete však čo za skvosty je schopná dávať na svoju facebookovú stránku s viac ako 42 tisíc fanúšikmi?

Celý článok

Zlatý fond slovenských internetov 1: Hitler bol mierotvorca a iné

🕔 23.2.2015

Do éteru v poslednom čase prenikli správy o militantných uskupeniach pôsobiacich na Slovensku. V rámci prvého dielu prechádzok po obskúrnych častiach slovenského internetu, vám ukážem jedno z nich, z trochu inej perspektívy.

Celý článok